Yerli Yabancı Model ve Cast Kadrolarını bünyesinde bulundurmaktadır. Fotoğraf çekimlerinden açılışlara Reklam cekimlerinden Sinema filmlerine kadar

birçok yapıma model ve cast destegi vermiştir.

Bolgenin En seçkin Model Ajansı olma unvanını elinde bulunduran firmamız. Bolge dısında sizi yurt içinde ve yurt dısında temsil edecek en uygun modeller ile çalışır.

Disiplinli isine saygılılı Profesyonel Model kadrosu ile hizmet vermektedir. Yerli ve yabancı Modeller katalog cekimlerinizden tanıtımlarınıza, reklam filimlerinizden,

Açılıslara kadar geniş bir yelpazede temsil eder.

Yurtdısı bağlantıları ile Avrupa ve balkan ulkelerinden Profesyonel Model, Manken, Foto Modeller ile büyük bir model arsivine sahiptir.Kaliteli Model Ajans denince

ilk Akla gelen ajansımız bunu gurur ve sorumlugugunu yerine getirmektedir. Sürekli yeni yüzler ile hizmet veren Model Ajansımız bünyesinde 100 den fazla Model ,

Manken ve Foto Model bulundur.Model ajans olarak 2008 yılından beri faliyet gostermekteyiz.

Model ajans bünyesinde Model, Manken, Hostes, Oyuncu ve Figuran kadrolarını barındırmaktadır.

Fotograf ve Video yapıtlarınızda firmanızı ve ürününüzü en iyi şekilde tanımanıza yardımcı olacak Profesyonel kadroyu sizin için bulur. Yurt içi ve yurd dısı onemli bağlantıları ile Model ajans olarak dünyaca tanınmış isimlere kadar Modelleri size en uygun butce ile sunar.
Antalya Model ajansı olarak bolgenin ilk ve tek Yabancı Model getiren Model Ajans olma ozelligini yıllardır korur.

MODELLİĞİN İNCELİKLERİ
Model olmanın ilk şartı, Model olmayı gerçekten istemektir. Sonrasında bu mesleği yapmak için sevmeniz ve kendinize güvenmeniz gerekir. Ailenizin desteği, sizin daha emin adımlarla yol almanız için çok önemlidir.

Manken , Model olmak isteyende aranan en önemli özelliklerden biride, podyumda yürümek için uzun bacaklı olmanızdır. Kendinizi değil, elbiseyi gösterecek vücüt ölçülerine sahip olmanız gerekmektedir. Boy olarak 1.80 ideal boydur.

Model olmaya karar verdikten ve ailenizin de desteğini arkanıza aldıktan sonra, cıkacağınız bu yolda başarıya ulaşmanızdaki en önemli nokta, sabırlı olmak asla aceleci davranmamaktır. Çabuk şöhret olmak, hemen zengin olmak istiyorsanız yanlış yoldasınız…Beklemek, mücadele etmek, bu yolda çok çaba sarfetmek gerekmektedir. Zaten yavaş ve sağlam adımlarla tırmanılan yolda zirveye ulaşmanın keyfi daha lezzetlidir. Kolay elde edilen başarı ve şöhret balon gibi sönmeye mahkumdur.

Model olmak isteyen kişi, daima vücut ölçülerine dikkat etmelidir. Bir ajansa müracaat ettikten sonra, müracaat formunda belirttiği ölçüleri daima korumak zorundadir. Çünkü Model olmak için yüz güzelliğinden çok vücüt çok önemlidir. Zaten hem yüz hem vücut güzelliği birleşince modellik kariyerinde bunun adı „topmodel“ dir. Fakat vücüt güzelliği yoksa dünyanin en güzel yüzüde olsanız manken , model olamazsınız. Ancak Foto Model olmak için vücut güzelliğinden çok, elbette yüz güzelliği şarttır.

Model olmak için 90-60-90 olmak gerekli değildir. Sıfır beden de olmanız şart değildir. Standart beden ölçüleri , Türkiye`de 36-38 bedendir. Erkek model adaylarının da kaslı bir bedene sahip olmaya çalışması gereksizdir. Geniş omuzlu olmak, elbiseyi en iyi şekilde taşıyacak ölçülerde olmak yeterlidir. İdeal beden diye bir kavram yoktur. Her modacı modelini seçerken kendi anlayışını ortaya koyarak seçer, işte o yüzden ideal ölçüler modacıya göre değişkendir.

Manken ve model olmak için fiziki görünüm ve bu mesleği yapmayı istemek gibi ön şartlara sahipseniz, bu konuyla ilgili ilk yapılması gereken şey ajanslara başvurmalısınız. 18 yaşından küçükler için aile büyükleriyle gitmeniz istenmektedir. Ajanslarda size yol göstereceklerdir ve durumunuz uygunsa kayıt yaptırabileceksiniz.

Doğru ajanslarla ve insanlarla çalışmak gerekir. Ancak işini iyi yapan firmalar sizi en iyi şekilde tanıtabilir ve yönlendirebilir.

Ancak bu, yolun başıdır, eğitim almanız, verilen eğitimlerde başarılı olmanız ve yönlendirileceğiniz her işte başarınız icin gereklidir.